Menu

Crazy Bot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Crazy Bot

Hrací Automat Crazy Bot Online ZdarmaCrazy Bot je velmi zábavný online výherní automat, který je dostupný na všech platformách společnosti Fugaso. Tento automat se rozkládá na 5 válcích s 20 fixními výherními liniemi a téma pojednává o špatně fungujícím robotu, který se zbláznil, a to kvůli třpytivým diamantům. Těžba těchto drahých kamenů ale není vůbec jednoduchá, zvláště kvůli průměrně vysokému rozptylu, který tento automat nabízí. Když ale vydržíte hrát dostatečně dlouho, dosáhnete na spoustu slušných výher.

Hrací Automat Crazy Bot Online Zdarma

Tento výherní automat začíná úvodním videem, ve kterém uvidíte, jak se normální roboti mění v šílené roboty. Tito roboti se nešťastnou náhodou dostali k explozi zaviněnou diamanty a byla tak způsobena chyba v jejich procesorech. Od té doby se tito roboti zaměřili na diamanty, které chtějí na herní obrazovce ulovit. Pomáhejte jim tvořit výherní kombinace a získat co nejvíce z těchto drahých kamenů.

Vizuální stránka tohoto výherního automatu se od ostatních běžných automatů liší. Například válce nejsou točeny, ale jednotlivé symboly na svá místa na válcích padají seshora. Celá grafická stránka je vytvořena v 3D rozměru a rozhraní je velmi moderní. Ovládací panel je umístěn pod válci a jeho použití je velmi jednoduché. Hráčům jsou tak zajištěny ty nejlepší herní zážitky.

Speciální herní symboly

Wild symbol tohoto výherního automatu nese nápis WILD a může nahradit všechny ostatní herní symboly na válcích. Bonusový symbol se zobrazuje pouze na prvním, druhém a třetím válci a zajistí vám spiny zdarma s násobiteli výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti