Menu

Halloween Fortune 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Halloween Fortune 2

Hrací Automat Halloween Fortune 2 Online ZdarmaVýherní automat Halloween Fortune II od společnosti Playtech se skládá z 5 válců a 25 výherních linií. Na válcích tohoto automatu můžete narazit na tři symboly různých čarodějnic, ale dávejte si na ně dobrý pozor, aby vás během hry něčím neotrávili. Během hraní můžete také narazit na wild symboly a spiny zdarma s násobitelem výher.

Hrací Automat Halloween Fortune 2 Online Zdarma

 

Tento výherní automat je plný kouzelným prostředků a kouzelných stvoření, které jsou běžně k vidění v hororových příbězích. Mezi symboly automatu patří vydlabaná dýně, havran a černá kočka. Při spuštění hry se také můžete seznámit se třemi nádhernými čarodějnicemi, které se mohou zobrazit na celém válci. Nečekejte ale od tohoto automatu pouze skvělou podívanou a kvalitní grafickou stránku, protože pro vás má mimo toho připravenu spoustu nádherných výher.

Pokud si tento hrací automat chcete zahrát, musíte si nejdříve nastavit hodnotu vaší sázky od 0,01 do 10,00 kreditů. Pokud zvolíte hraní za opravdové peníze a vsadíte do hraní maximum, bude na vás čekat až neuvěřitelných 30 000 mincí.

Speciální symboly

Tento výherní automat je prošpikovaný kouzly a kouzla se proto vztahují i na speciální symboly. Wild symbol má proto podobu dýně, která může nahradit i všechny ostatní herní symboly a vyplatit vám velmi slušné peněžní výhry. Scatter symbolem automatu je jeho logo.

Za tři scatter symboly zobrazené kdekoli na válcích aktivujete spiny zdarma s násobitelem výher, který je aktivní v každém kole. Během spinů zdarma budete mít k dispozici i uzamčený wild symbol, který se může zobrazit na prostředním poli třetího válce a zůstane zde po celý zbytek spinů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti