Menu

Gem Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gem Queen

Výherní Automat Gem Queen Online ZdarmaGem Queen je výherní automat zdarma od společnosti Playtech, který ve vás může vyvolat trochu nostalgie. Soundtrack tohoto automatu i jeho symboly totiž připomínají dávno zapomenutou dobu královny Kleopatry. Jednotlivé symboly tohoto automatu představují drahé kameny a zlato, které bylo důležitou součástí egyptské civilizace. Wild symbolem nemůže být nikdo jiný, než samotná královna Kleopatra.

Výherní Automat Gem Queen Online Zdarma

 

Pozadím tohoto výherního automatu jsou pyramidy, které se v žáru poledního slunce třpytí. Na spodní straně herní obrazovky se nachází ovládací panel, ve kterém je možné nastavit hodnotu vašich sázek, počet vsazených mincí na výherní linii a tlačítko Play. Pokud tlačítko Play stisknete a podržíte delší dobu, aktivujete tak nastavení automatické hry. Zde si můžete nastavit, kolik her chcete automaticky odehrát.

Ovládat je také možno hlasitost doprovodné hudby a při spouštění hry můžete přeskočit úvodní video.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Počet aktivních výherních linií se nachází zobrazen pod válci, kde také uvidíte vaši aktuální sázku na výherní linii a celkovou sázku. Hodnota sázky na každou výherní linii se může pohybovat od 0,01 do 100 liber.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto automatu je Kleopatra a logo automatu slouží jako scatter symbol. Za dva nebo více scatter symbolů zobrazených na válcích získáte scatter výhru, která bude vynásobena hodnotou vaší celkové sázky.

Symboly aktivující spiny zdarma není možné přehlédnout. Tento symbol se může zobrazit na prvním, třetím a pátém válci. Získání tří těchto symbolů najednou aktivujete spiny zdarma s násobitelem výher při funkci padajících válců.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti