Menu

Blade

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Blade

Hrdina v boji proti upírům ožívá na válcích tohoto automatu zdarma. Symboly jsou jak vystřižené z hororu.automat-blade-online-zdarmaOnline výherní automat Blade je pro skutečně otrlé hráče a hráčky. Pět zakrvácených válců, na kterých můžeme napočítat celkem 20 výherních linií, zkrátka není pro každého. Výhra ne liniích se počítá zleva doprava. Automat je zpracován do grafiky upírů a jejich lovců. Zvládnete se vypořádat s touto hrozbou? Kromě klasických symbolů nabídne tento online výherní automat také jeden speciální bonus, který vám pomůže získat další peníze navíc. Jedná se o symbol BLADE, který vám zajistí 15 volných spinů, v rámci kterých můžete získat nepřeberné množství žetonů na svůj herní účet. Neváhejte, protože upíři se již slétají.

Automat Blade Zdarma

 

Po celou dobu hry je symbol Bladea divoký, nahrazuje všechny symboly ve hře, kromě Nápisu BLADE, který je tzv. Scatter symbol. Pokud se nápis ukáže 3x na jakékoli pozici na válci, aktivují se otočení zdarma. Během těchto her se pohybuje násobitel výher od 2x, až do 5x. Po každé výhře se násobitel o jednu pozici zvedne, pokud žádná výhra nedorazí, násobitel klesne. Výherních otočení je ale na tomto automatu online zdarma naštěstí většina, takže volné otočení se stoprocentně vyplatí.

Vyzkoušejte tento online automat zdarma, bez registrace a omezené doby hraní!!

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti