Menu

Age of Gods Fate Sisters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods Fate Sisters

Automat Age of Gods Fate Sisters Online ZdarmaBáje antického Řecka patří mezi ty nejoblíbenější pověsti, které nikde jinde prostě neuslyšíte. Všechny tyto příběhy zobrazené na válcích automatů společnosti Playtech jsou propojeny svojí osudovostí a konkrétně tento příběh vypráví o třech sestrách jménem Atropos, Lechesis a Clotho. Právě tyto sestry mají na starosti nitky osudu a jsou ve své práci těmi nejlepšími. Clotho má na starosti vlákno přást, Lachesis odměřovat jeho délku a Atropos vlákno přestříhává a ukončuje tak život.

Automat Age of Gods Fate Sisters Online Zdarma

 

Tento výherní automat má celkem 4 různá pozadí, která zobrazují vnitřní prostory paláců. Každá ze sester má svůj vlastní palác a každá vám také nabídne jednu bonusovou hru. Automat vypadá klasicky, ale zahrnuje typické antické prvky, jako jsou například vysoké sloupy s ozdobnými hlavicemi, které lemují válce.
Těmi nejhodnotnějšími symboly tohoto automatu jsou tematické symboly. Nejvyšší výhry získáte za symboly jednotlivých sester. Za nimi v hodnotě výher následují symboly jejich darů nebo kleteb a nakonec jsou zde symboly klasických hracích karet.

Speciální herní symboly

Maximální počet výherních linií tohoto automatu je 25, ale můžete hrát i s nižším počtem. Minimální sázka tohoto automatu začíná na 0,01. Automat obsahuje také jeden wild symbol, který je aktivní v hlavní hře. Wild symbol má podobu zlaté mince s reliéfem dívky. Automat vám nabídce celkem tři různé bonusové hry, které odpovídají každé sestře. Bonusové hry mohou obsahovat spiny zdarma, násobitele výher nebo re-spiny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti