Menu

Age of Gods Furious 4

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Age of Gods Furious 4

Hrací Automat Age of Gods Furious 4 Online ZdarmaJe na čase náš smrtelný život obohatit troškou božských výher, které obsahuje například tento výherní automat od společnosti Playtech. Automat Age of the Gods: Furious 4 je doslova epický a připomene vám starověké řecké báje a pověsti.

Hrací Automat Age of Gods Furious 4 Online Zdarma

 

Tento automat se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 20 výherních linií. Na jeho válcích se budete moci setkat se spousty bonusů, které vám přinesou speciální postavy. Těmi jsou Atlas, Héfaistos, Pandora a Apollo. K těmto čtyřem hlavním postavám se také pojí čtyři progresivní jackpoty.

Když přijde řeč na řeckou mytologii, tak si určitě vzpomenete na některá velmi slavná jména. Například si můžete vzpomenout na Athénu, Héru, Árese, Poseidona a Dia. Tím nejlepším na těchto božských bájích ale je, že zde nenarazíte pouze na bohy, ale i na polobohy a jiné hrdiny, ke kterým se pojí různé příběhy a speciální vlastnosti.

Speciální herní symboly

Jednou z hlavních postav tohoto automatu je Pandora, která byla vytvořena bohy jako první člověk a vypustila na svět zlé mocnosti. Atlas byl bohy odsouzen k tomu, že musí do konce časů nad Zemí přidržovat nebe. Héfaistos je synem Héry a Dia a nakonec je zde Apollo.

Právě Apollo je symbolem, který vám nabídne tři speciální bonusové funkce se spiny zdarma.

Hráči si při hraní tohoto automatu mohou počet aktivovaných výherních linií upravit, ale maximálně mohou hrát s 20 výherními liniemi. Sázky automatu začínají velmi nízko, na 0,01 mince na každou výherní linii. Tím nejvyšším jackpotem je nádherných 250 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti