Menu

Irish Eyes 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Irish Eyes 2

Výherní Automat Irish Eyes 2 Zdarma Online

Nejste spokojeni s původní hrou IrishEyes? Tak proč nezkusíte tolik očekávané pokračování IrishEyes 2? Tato zábavná, veselá, svižná hra od společnosti NextGen si určitě získá spoustu fanoušků, jak již mezi Iry či mezi ostatními národnostmi. Vkročte do lesa a připravte se na skvělý zážitek s tímto výherním automatem online s 5 válci a 25 výherními liniemi, který navíc nabízí hazardní funkci, volná zatočení a symbol wild.

Výherní Automat Irish Eyes 2 Zdarma Online

 

Nemůžete se irských očí nabažit? Tato automat hra zdarma je zde právě pro to, aby zatočila s vaší leností a poslala vás na dobrodružství, po kterém rozhodně budete chtít navštívit tento smaragdový ostrov. Tématem hry je všechno irské, na rozdíl od původní hry Irish Eyes se tato odehrává v lese a ne někde na poli. Grafická stránka automatu je velmi dobrá, hudba je příjemná, ale efekty by mohly být trošku více vyšperkované. Co se týče bonusů, Irish Eyes 2 nabízí osvědčenou trojici bonusů stávající z wild symbolu, volných zatočení, která jsou aktivována třemi a více scatter symboly a fanoušky nejvíce oblíbeným bonusem, hazardní hrou. Všimněte si, že scatter symboly kotlíků vám spustí 10, 15 nebo 20 volných kol, když si jich na válcích vytočíte postupně 3, 4 nebo 5. Hazardní hra vám přináší možnost vaše výhry zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit.

Hra Irish Eyes 2 poskytuje dost přímočarou herní zkušenost. Nejdříve použijte odpovídající modrá a červená tlačítka pro nastavení počtu výherních linií a hodnoty mince. Jakmile to máte hotové, klikněte na velké zelené tlačítko na pravé straně obrazovky a hru spusťte. Když se vám podaří získat výhru, máte možnost vstoupit do hazardní hry kliknutím na tlačítko se srdci a kříži.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti