Menu

Leprechaun Legends

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Leprechaun Legends

Výherní Automat Leprechaun Legends Online ZdarmaZelený skřítek je bájnou postavou, která se podle povídek vyprávěných dětem nachází v hustých lesích. Nyní ale této postavě dala život společnost Genesis Gaming na válcích tohoto výherního automatu zdarma. Celý tento výherní automat je velmi jednoduchý a jistě mu ihned porozumíte, navíc obsahuje i spoustu nádherných výher. Zvukové efekty jsou také zábavné a vyvolají ve vás dokonce pocit, jako byste se nacházeli opravdu někde v lesích. Než se pustíte do hraní tak se věnujte menu nastavení, kde můžete nastavit hodnotu svých sázek. Rozsah sázek tohoto automatu je opravu veliký.

Výherní Automat Leprechaun Legends Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje klasických 5 válců a hned 50 výherních linií. Na hlavní obrazovce budete mít k dispozici tlačítko Play, kterým válce roztočíte. Hodnota vašich výher bude v tomto automatu záviset také na hodnotě vašich sázek. Ke hraní tohoto výherního automatu zdarma je také možné využít funkci automatické hry. V tomto případě se válce budou točit bez přerušení po předem určený počet her. Čeká na vás celkem 10 základních symbolů, které sice nabízejí pouze drobné výhry, ale zato jsou tyto výhry mnohem častější. Mezi tyto symboly patří symboly klasických hracích karet od 9 do esa. Poslední čtyři symboly tvoří odlišní skřítkové, kteří hrají na různé hudební nástroje.

Mimo to v tomto výherním automatu můžete narazit na několik bonusových funkcí, které mohou vaše výhry vynásobit nebo vám třeba vyplatí jackpot. Wild symbol tohoto výherního automatu má podobu čtyřlístku, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Zlaté bonusové kolo zase spustíte symbolem duhy zobrazeným na prvním válci. A nakonec je tu kotlík plný zlaťáků, který vám také přinese dodatečné peněžní výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti