Menu

Feng Kuang Ma Jiang

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Feng Kuang Ma Jiang

Výherní Automat Feng Kuang Ma Jiang Online ZdarmaVýherní automat Feng Kuang Ma Jinang pro vás připravila společnost Playtech a jedná se o výherní automat na motivy asijské kultury. Prostředí tohoto automatu je velmi poklidné a příjemné. V podstatě je na herní obrazovce vystavena malba, přes kterou se nachází hrací pole o velikosti 5×3. Malba obsahuje fialovo modré hory a spoustu hojně rozkvetlých stromů. Podobný výhled očekávají i všichni fanoušci bojových umění, kteří v sobě hledají vnitřní sílu na překonání jejich protivníka.

Výherní Automat Feng Kuang Ma Jiang Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu na vás čeká speciální funkce padajících válců, která je aktivní při spinech zdarma i během hlavní hry. Tato funkce funguje tak, že po vytvoření výherních kombinací a vyplacení výher budou symboly z výherních kombinací odstraněny a všechny ostatní symboly se sesypou naspod. Poté budou na válce doplněny nové symboly a budou vám opět vyplaceny výhry z nově vytvořených výherních kombinací.

Spiny zdarma můžete aktivovat speciálním symbolem a při funkci padajících válců bude aktivní také násobitel výher. Násobitel výher bude při každé nově aktivované funkci padajících válců růst, a to až do hodnoty 15x.

Jak hrát

Před zahájením vaší hry si nejdříve musíte nastavit hodnotu svých sázek. Vsadit si je možné od 0,25 až do 10 liber na jedno zatočení. Pro nastavení hodnoty požadované sázky využijte tlačítka + a -. Při podržení tlačítka spin aktivujete režim automatické hry. V tomto režimu si můžete zahrát od 10 her a tuto funkci můžete kdykoli zastavit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti