Menu

Liu Fu Shou

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Liu Fu Shou

Automat Liu Fu Shou Online ZdarmaLiu Fu Shou je název výherního automatu, který si můžete zahrát na platformách společnosti Playtech. Již podle jména automatu je možné určit, že je jeho téma inspirováno orientální kulturou a mytologickými postavami Shou, Fu a Liu. Tyto postavy představují v čínské kultuře hvězdné bohy, které lidem přinášejí autoritu, dlouhý život, zdraví, prosperitu a štěstí.

Automat Liu Fu Shou Online Zdarma

 

Mimo toho se ale tento výherní automat vyznačuje i některými bonusovými funkcemi. Příkladem jsou kaskádovité válce s jackpotem v hodnotě až 1 000 000 mincí.

Herní symboly

I když je název tohoto automatu zaměřen na hvězdné bohy, průběh hry vás bude držet pěkně na zemi. Automat vám nabídne spoustu wild symbolů a pohled na nádhernou krajinu, kterou můžete zahlédnout pouze ve východních zemích. Na válcích tohoto automatu můžete zahlédnout vzácné pandy, hrozivé tygry, obrovské hady, nebezpečné draky, usměvavé opice a štěbetavé ptáky. Při hraní budete mít k dispozici i speciální funkce, jako například funkce Kung Fu Panda. Automat se vyznačuje pestrými barvami a veselou atmosférou, která vás vtáhne do každého zatočení válci.

Funkce automatu

Na rozdíl od ostatních výherních automatů, které jste v minulosti mohly vyzkoušet, se v tomto automatu nejedná o spojování stejných symbolů na předem stanovených výherních liniích. Vaším úkolem bude spojit symboly do jednotlivých bloků. Jakmile se vám podaří výherní blok vytvořit, bude vám vyplacena výhra a daný blok bude odstraněn. Na volná místa budou doplněny nové symboly a vy tak budete mít šanci získat další výhry.

Tento hrací automat se rozkládá na hrací ploše o velikosti 5×5. Tu nejnižší výhru vám přinese 5 symbolů ptáků a ta nejvyšší výhrou je jackpot v hodnotě 1 milionu mincí. Tuto částku získáte za 8 nebo více symbolů pandy. Jackpot můžete vyhrát pouze při hraní se sázkou v hodnotě 5 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti