Menu

Zhao Cai Tong Zi

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Zhao Cai Tong Zi

Zhao Cai Tong Zi Automat Online ZdarmaVýherní automat Zhao Cai Tong Zi je inspirovaný čínskou kulturou a obsahuje 5 válců s 9 výherními liniemi. Tento výherní automat si můžete zahrát na všech platformách společnosti Playtech. Tématem tohoto automatu jsou čínské oslavy a vy se tak můžete připravit na pozitivní a slavnostní atmosféru s živými symboly. Pokud se vám navíc podaří vyhrát nejvyšší nabízenou částku v hodnotě 10 000násobku vaší sázky, tak se budete cítit slavnostně a pozitivně po celý zbytek dne.

Zhao Cai Tong Zi Automat Online Zdarma

 

Tématem tohoto výherního automatu je dětský bůh bohatství, o kterém se věří, že lidem přináší šanci získat peníze a stát se bohatými. Aby vše v tomto automatu s tématem ladilo, jsou jeho hlavními postavami čtyři děti. Každé z těchto dětí má ikonickou spojitost s čínskou kulturou. Jedno dítě například drží broskev, která znamená nesmrtelnost. Druhé dítě drží zlaté mísy, třetí dítě drží kapra a poslední dítě drží zlatého netopýra. Mezi další symboly patří trojité mince, červené obálky, závěsné ozdoby, fialové lampióny, červené sáčky a ananasy.

Speciální herní symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je čínský drak, který všechny vytvořené výhry vynásobí 2x. Logo automatu má funkci scatter symbolu, který aktivuje spiny zdarma. Scatter symboly vám také vyplatí vlastní výhry, které budou vynásobeny hodnotou vaší celkové sázky. Scatter symboly vám vyplatí výhry již při spojení dvou symbolů a za pět symbolů bude vaše sázka vynásobena dokonce 100x.

Jackpotem tohoto výherního automatu je 10 000x hodnota vaší sázky. Pokud tedy hrajete s tou nejvyšší sázkou v hodnotě 100 mincí, tak domů můžete odejít s 1 000 000 mincí. Jackpotovým symbolem je dítě s netopýrem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti