Menu

Jolly Gingerbread

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jolly Gingerbread

Automat Jolly Gingerbread Online ZdarmaVýherní automat Jolly Gingerbread se rozkládá na 5 válcích s 30 výherními liniemi. Těšit se v něm můžete na běžné herní symboly doprovázené wild symboly, bonusovými koly a spiny zdarma.

Automat Jolly Gingerbread Online Zdarma

 

Tento výherní automat můžete nastavit podle sebe tak, aby splňoval všechny vaše potřeby. Je pouze vaším rozhodnutím, zda budete hrát jen s 1 výherní linií nebo se všemi 30. Počet aktivních výherních linií při tom nemá žádný vliv na frekvenci spuštění bonusové hry nebo spinů zdarma, které jsou aktivovány pomocí scatter symbolů a přinesou vám spoustu dodatečných výher.

Zahrát si můžete se sázkou od 0,10 do 0,20. Znamená to, že vaše maximální sázka bude mít hodnotu 6 dolarů. Abyste věděli, co za tento vklad můžete získat, podívejte se do tabulky výher. Pokud spojíte tři symboly s nižší hodnotou, tak na vás čeká výhra šestinásobku vaší sázky. Nejvíce ale můžete získat jackpot v hodnotě 500násobku vaší sázky.

V tomto výherním automatu nechybí wild symbol, který se na herní obrazovce objevuje velmi často. Při aktivování bonusového kola si navíc budete moci užívat spoustu okamžitých výher, které výrazně zvýší vaše herní konto.

Herní symboly

Téma výherního automatu Jolly Gingerbread je inspirované Vánoci a bude na vás dýchat ze všech symbolů hracích karet za doprovodu nádherné vůně perníčků. Mezi symboly patří Santa Claus, sob a elf. Scatter symbolem je samotný perníkový panáček. Mezi další symboly patří symboly obyčejných hracích karet.

Wild symbol tohoto výherního automatu má podobu zabaleného dárku s nádhernou mašlí. Nakonec chybí už jen bonusový symbol, který má podobu vánoční ponožky naplněné cukrovými špalky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti