Menu

Jokers Wild Booming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jokers Wild Booming

Automat Jokers Wild Booming Online ZdarmaTento výherní automat zdarma od vývojářské společnosti Booming Games má opravdu rychlé tempo. K dispozici budete mít celkem 25 výherních linií, což je maximální limit. Vsadit si můžete i na nižší počet výherních linií. Vaše sázky na jednu linii se mohou pohybovat od 0,03 do 3 mincí. Maximálně si tak můžete vsadit 75 mincí na každé zatočení. Jakmile máte své sázky nastaveny, můžete se zaměřit na aktivování požadovaného počtu výherních linií. Pamatujte si, že čím více výherních linií aktivujete, tím vyšší šance máte na získání výher. V tomto výherním automatu zdarma má funkci scatter symbolu šaškova čepice. Dokážete-li zobrazit tři takové symboly kdekoli na válcích najednou, vyhrajete bonusovou výhru a spiny zdarma.

Automat Jokers Wild Booming Online Zdarma

 

Wild symbolem je pár zelených bot, který nahradí všechny ostatní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Čtvrtý válec tohoto výherního automatu zdarma je vždy wild. Třetím speciálním symbolem je žezlo, které aktivuje funkci výplat oběma směry. Tato funkce vám po následujících 10 kol umožní získat výhry ve směru zprava doleva i zleva doprava. Znamená to dvojnásobek všech výher. Celá tato automatová hra se odehrává na válcích obklopených kameny a poháry ze středověkého hradu. Využít můžete také dvě speciální ovládací funkce. První z nich je funkce maximální sázky. Jedním kliknutím můžete vsadit tu nejvyšší možnou částky. Druhou speciální funkcí je automatická hra, která roztočí válce bez zastavení po předem nastavený počet her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti