Menu

Ice World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ice World

Výherní Automat Ice World Online ZdarmaJste připraveni vydat se na pěší výlet do Antarktidy? Tak si ještě před tím zahrajte tento výherní automat. Ice World je pětiválcový výherní automat zdarma, který obsahuje cepíny, ohyzdné sněžné muže a celý se odehrává v bezlesé tundře. Automat Ice World má pro vás připravených celkem 20 výherních liniích, na které si můžete vsadit. Výherní linie nejsou fixní, takže se můžete sami rozhodnout, na kolik z nich si vsadíte. Před zatočením s válci si ale musíte nastavit nejen počet aktivních výherních linií, ale také výši sázky na každou výherní linii. Válce pak můžete roztáčet vy nebo můžete zvolit automatickou hru.

Výherní Automat Ice World Online Zdarma

 

Sázky tohoto výherního automatu online se pohybují od 0,03 do 3 mincí na každou výherní linii. Ovládání hry pro změnu sázek naleznete v nastavení automatu. Stačí kliknout na symbol ozubeného kolečka v levém horním rohu hrací obrazovky. Mezi hrací symboly tohoto automatu patří dřevěné lampy, zmrzlé ryby, cepíny, červený zápisník, kompas, balík oblečení a hrnek. Zobrazíte-li na válcích pět stejných symbolů, tak se můžete těšit na pořádné výhry. Například za pět symbolů hrnků vyhrajete 450 mincí, za pět symbolů cepínů vyhrajete 1500 mincí a za pět symbolů oblečení vyhrajete dokonce 6000 mincí. Symbol s provazem má funkci scatter symbolu a vyplatí vám výhru na jakékoli pozici na válcích. Pro aktivování spinů zdarma jich ale na válcích musíte zobrazit najednou minimálně tři. Wild symbol má podobu zmrzlé ryby. Tento symbol může nahradit všechny ostatní symboly mimo scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti