Menu

Wild Blood

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Blood

Výherní Automat Wild Blood Zdarma OnlineZdá se, že upíří výherní automaty se objevují ve dvou variantách. Buď mohou být laděné komediálně či bizarně, něco ve stylu starého dobrého Drákuly. Nebo jsou to různé verze pod vlivem Twilight ságy. Wild Blood bezpochyby patří do té druhé skupiny s celou řadou postav na místě symbolů a ponurou, napjatou atmosférou. Tento výherní automat má několik zajímavých funkcí včetně expandujících wild symbolů, volných zatočení a bonusového slepého výběru. Jedná se známé a solidní funkce, které jsou výrobcem Play’N’Go běžně používané.

Výherní Automat Wild Blood Zdarma Online

 

Vaši pozornost upoutá dříve zvukový doprovod než grafická stránka hry. Nejvýraznější je zvuk tlučení srdce na pozadí v průběhu vaší hry. Tlučení se adaptuje hře svojí rychlostí a hlasitostí. Uslyšet můžete také zvuky cákání při zobrazení symbolu lahviček s krví. Než si na tento zvuk zvyknete, může vás trošku vyvádět z míry. Grafická stránka je spíše tmavá a velmi dobře provedená. Mladé postavy nejsou napodobeninou nikoho z již zmíněného populárního filmu, ačkoli rozhodně silně naznačují stejný typ herce. A dokonce i hrací karty jsou vyhotoveny, aby vypadaly jako rozmazaná krev.
Ve hře jsou dva hlavní bonusy. Prvním z nich jsou volná zatočení, která obsahují také opětovná roztočení s expandujícím wild symbolem. Druhým bonusem je slepý výběr, kde si vybíráte mezi lahvičkami s krví, za nimiž se skrývá vaše odměna v podobě mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti