Menu

Atlantis

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Atlantis

Atlantis Automat ZdarmaVýherní automat Atlantis můžete najít na Apollo Games a jedná se o ten pravý výherní automat pro vás, pokud jste milovníky záhad a fikce. Tento hrací automat je o ztraceném podvodním světě, který je obýván spoustou mořských živočichů. Automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi a na jeho pozadí můžete obdivovat nádherný oceán. Atlantis vám přinese také bonusovou hru, kterou aktivujete třemi cennými symboly perly během jednoho zatočení.

Funkce výherního automatu

Při hraní této automatové hry je možné výhry také zdvojnásobit nebo využít wild symboly, které vám svojí schopností nahradit všechny ostatní herní symboly pomohou získat mnohem více výher. Mimo to je součástí tohoto výherního automatu také bonusová hra, která je naplněna lukrativními překvapeními.

Součástí automatu jsou wild symboly, bonusové hry a možnost automatického roztáčení válců.

Pro roztočení válců je nutné si vsadit minimálně jednu minci na každou výherní linii. Hodnota mince začíná na 0,01 a její maximální hodnota dosahuje 1,00.

Výherní Automat Atlantis Online Zdarma

Herní symboly

Symboly tohoto hracího automatu zahrnují podmořské živočichy, ale i normální hrací karty s hodnotou od 10 až po eso. Symbol ryby má funkci žolíka, který může zdvojnásobit všechny vaše výhry. Bonusovým symbolem, kterým aktivujete bonusovou hru, je perla.

Než se pustíte do roztáčení válců, musíte nastavit hodnotu vašich sázek a seznámit se s vašimi možnými výhrami. Stejně jako i ostatní automaty od tohoto výrobce vám nabídne i tento hrací automat jackpot s několika úrovněmi.

Výherní Automat Atlantis Online Zdarma

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti