Menu

King Colossus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

King Colossus

King Colossus Automat Online ZdarmaTéma výherního automatu King Colossus je bohatství a poklady. Tento video automat je velmi jednoduchý a přímočarý. Při hraní se budete moci ponořit do exotického dobrodružství a prozkoumat spoustu záhadných funkcí. Čekají na vás úžasné bonusy, přátelská grafická stránka a majestátní zvukový doprovod, který ve vás vyvolá potřebnou harmonii pro stoprocentní zážitek z tohoto automatu.

King Colossus Automat Online Zdarma

 

Prozkoumat to, co pro vás tento výherní automat doopravdy má, můžete už od 40 centů na jedno zatočení. Automat King Colossus vsadil na klasický design s 5 válci, 3 řádky a 40 fixně nastavenými výherními liniemi. Vaše výhry zde budou záležet na hodnotě symbolů, ze kterých tvoříte výherní kombinace a také na hodnotě vašich sázek. Zobrazením tří scatter symbolů na druhém, třetím a čtvrtém válci aktivujete bonusovou funkci se spiny zdarma. Tak vyhrajete 5 spinů zdarma, ale těšit se můžete i na další výhody plynoucí z wild symbolů.

Herní symboly

Symboly automatu King Colossus byly rozděleny do tří skupin. Méně hodnotné symboly, středně hodnotné symboly a speciální symboly. Méně hodnotné symboly tvoří symboly hracích karet, které se pohybují od 10 až po eso. Mezi středně hodnotné symboly patří tři drahokamy a King Colossus. Právě symbol King Colossus může tvořit výherní kombinace již za spojení dvou těchto symbolů. Scatter symbol vám přinese extra spiny zdarma a nejvyšší výplatou tohoto automatu je 500x hodnota vaší sázky.

Vyzkoušejte si online automat King Colossus. Čeká na vás s vřelou náručí a nesmírným bohatstvím.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti