Menu

Ice Age

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ice Age

Automat Ice Age Online ZdarmaIce Age je pětiválcový výherní automat, který pochází z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming a obsahuje celkem 21 výherních linií. Tento výherní automat zdarma umožňuje hráčům vsadit si od 0,05 dolarů až do 23,81 dolarů. Maximální výhra tohoto automatu je úžasných 120 000 dolarů. Další skvělou funkcí tohoto automatu je její wild symbol. Wild symbol může nahradit jakýkoli jiný herní symbol a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Navíc wild symbol funguje na všech výherních liniích, takže ho můžete použít i v několika výherních kombinacích najednou. Tento hrací automat online se vyznačuje dokonalou grafickou stránkou a zvukovými efekty, které hráčům poskytnou nezapomenutelné herní zážitky.

Automat Ice Age Online Zdarma

Ice Age je jedním z těch nejpopulárnějších výherních automatů zdarma, které kdy vývojářská společnost Tom Horn Gaming vytvořila. Automat obsahuje spoustu zvratů a neobsahuje klasické výherní linie. K vytvoření výherních kombinací musí hráči umístit dva stejné symboly vedle sebe na sousedních válcích kdekoli na hracím poli. Symboly se zde objevují i jako stacked symboly a mohou zaplnit celý válec. Když se tak na sousedních válcích zobrazí stacked symboly, vytvoří se výherní kombinace z každých dvou symbolů dotýkajících se stranou nebo rohem. Výherní kombinace se ale netvoří v rámci jednoho válce.

Hrací automat Ice Age vám vyplatí dodatečný 500násobek naší celkové sázky za pokrytí válců wild symboly. Tato hodnota bude snížena vždy, když se na válcích objeví i jiné symboly. Tento výherní automat pro vás má úžasné výhry, díky kterým nebudete chtít přestat hrát. Navíc je tento nádherný výherní automat vhodný jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti