Menu

Deuces Wild 4H

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Deuces Wild 4H

Deuces Wild 4H Online ZdarmaDeuces Wild 4h je pokerovou hrou od vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Tato společnost je známá pro své výherní automaty zdarma, ale v tomto případě se rozhodla zaexperimentovat a my musíme uznat, že jsme velmi překvapeni všemi funkcemi a jednoduchostí této automatové hry. Naprosto všechna ovládací tlačítka umístěná ve spodní části herní obrazovky jsou intuitivní a velmi jednoduše se mezi nimi bude pohybovat i naprostý nováček. Z hlediska designu a ovládání je tak automat opravdu skvělý. Nyní se můžeme podívat na hlavní hru. Tento výherní automat vám nabídne spoustu možností. Všechny čtyři wild karty dvojek se mohou zobrazit najednou ve všech čtyřech sadách karet. Právě proto se tento výherní automat jmenuje Deuces Wild 4h. Balíček karet má modré pozadí a na hracím stole jsou vyloženy karty.

Deuces Wild 4H Online Zdarma

 

Rozsah sázek tohoto výherního automatu je opravdu široký. Jejich výši si tak můžete upravit naprosto podle sebe. Vsadit je možné až pět mincí o hodnotě 1,00 na ruku, ale také jen 0,02 mince na ruku. Stačí použít tlačítka + a – umístěná ve spodní části herní obrazovky, udělat pár kliků a vaše sázky budou nastaveny. Pokud chcete hrát pouze základní hru, tak si s těmito sázkami vystačíte. Pokud ale chcete hrát o jackpot, tak musíte vsadit rovných 20 mincí. Tato sázka vám pomůže vynásobit všechny vaše výhry a dostane vás až k jackpotu. Po této stránce se tato hra chová jako každý jiný výherní automat zdarma. Pro získání té nejvyšší výhry musíte hrát s tou nejvyšší sázkou. Pravidla tohoto automatu jsou jednoduchá a jasná i pro začínající hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti