Menu

Deuces Wild Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Deuces Wild Tom Horn

Deuces Wild Tom Horn Online ZdarmaJedná se o oblíbený video automat, který používá standardní balíček 52 karet. Tento výherní automat zdarma je velmi jednoduchý na ovládání a všechny jeho dvojky mají funkci wild symbolů. Jak víme z jiných her, wild symboly mohou nahradit jakýkoli jiný symbol a změnit tak nevýherní kombinaci na výherní. Zdejší dvojky tak hru a vyhrávání velmi zjednodušují. Jednou z největších nevýhod tohoto výherního automatu je ale její tabulka výplat. Výplaty jsou totiž nižší, než na co jsme u jiných video automatů zvyklí. Hra je ale jednoduchá a naprosto stejná, jako u ostatních video automatů. Vaším úkolem je pouze nastavit vaši sázku a poté se věnovat vašim pěti rozdaným kartám. Všech pět karet můžete podržet nebo je můžete vyhodit, Na jejich místo dostanete jiné karty, z nichž se musíte snažit vytvořit výherní kombinace.

Deuces Wild Tom Horn Online Zdarma

 

Dvojky dělají z tohoto výherního automatu zdarma opravdu vzrušující hru, kterou si stačí zahrát jen jednou, abyste zjistili, že je mnohem lepší než jakýkoli jiný video poker. Hra je jednoduchá, a pokud si vytvoříte tu správnou herní strategii, tak budete mít zajištěno spoustu skvělých výplat. Tou nejlepší kombinací je Royal Flush, který obsahuje krále, královnu, eso, kluka a desítku stejné karetní barvy. Druhou nejvyšší herní kombinací jsou 4 dvojky. Wild Royal Flush je stejný jako Royal Flush ale obsahuje více dvojek a nakonec je zde i pětice karet, která obsahuje pět karet stejné hodnoty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti