Menu

European Roulette Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

European Roulette Tom Horn

European Roulette Tom Horn Online ZdarmaTéměř všichni milovníci výherních automatů milují ruletu, a to zvláště pro vysokou kvalitu hry a pro skvělou atmosféru připomínající opravdové kasino. Online kasina většinou nedokáží do rulety promítnout prvky společného hraní, tak jak byste to zažili v reálném kasinu. Nicméně v tomto výherním automatu na tom až tak nezáleží, když hráči mohou hrát z pohodlí vlastního domova. Výherní automat European Roulette je založen na pravidlech evropské rulety s jednou jedinou zelenou nulou, což je hlavním rozdílem od americké rulety.

European Roulette Tom Horn Online Zdarma

Tento výherní automat zdarma zobrazuje kolo s pomalu točící se kuličkou. Základní tabulka sázek se nachází nad ruletou a nabízí hned několik možností sázek. Tato evropská ruleta na rozdíl od té americké umožňuje hráčům vsadit si na čísla od 0 do 36. Vsadit si ale také můžete na klasické skupiny čísel, jako je 0, 19-36, 1-18, třetí tucet, druhý tucet nebo první tucet. Mimo to je možné vsadit si na sudá či lichá čísla, červená čísla nebo černá čísla. Dále je možné vsadit si na rozdělovací čáry nebo rohy. Vše je naprosto stejné jako u živé rulety a vsadit si můžete na více možností najednou.

Vaše výhry budou záviset na hodnotě vašich vsazených žetonů a také na počtu vsazených žetonů na jednotlivé sázky. Na rozdíl od ostatních výherních automatů zde platí, že čím více různých sázek učiníte, tím menší budou vaše výhry. Jednotlivá čísla vám vyplatí 35násobek vaší sázky. Sázky na skupinu osmnácti čísel vám vyplatí dvojnásobek vaší sázky. Zkrátka je to jeden z mála výherních automatů zdarma, kde je pravděpodobnost výher nakloněna hráči.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti