Menu

Three Card Poker Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Three Card Poker Tom Horn

Three Card Poker Tom Horn Online ZdarmaThree Card Poker je zajímavou hrou, kterou si můžete zahrát proti dealerovi a ne proti ostatním hráčům. I když jsou v této hře rozdány karty i dealerovi, hráč v podstatě hraje s nastavenými pravidly proti tabulce výplat. Tato automatová hra obsahuje balík 52 karet, který neobsahuje žádné žolíky ani wild symboly. Jedná se ale o dvě hry v jedné. Abyste si zahráli pokerovou hru, musíte na začátku hraní nastavit své sázky. Pokerová hra hodnotí, zda máte herní kombinaci, která může zvítězit nad herní kombinací dealera. Hra Pair Plus hodnotí, zda máte v ruce alespoň jeden pár karet.

Three Card Poker Tom Horn Online Zdarma

Hráčům jsou v tomto výherním automatu rozdány tři karty lícem vzhůru a dealerovi jsou rozdány tři karty lícem dolů. Hodnoceny jsou vaše karty. Pokud jste zadali sázku Pair Plus, tak vám budou vyplaceny výhry podle tabulky výplat. Pro pokerovou hru musí hráči stisknout tlačítko Fold nebo Play. Pro poker je sázka vždy stejná jako vaše úvodní sázka. Má-li dealer alespoň královnu a vaše kombinace karet je vyšší, tak vyhráváte obě dvě hry v poměru 1:1. Pokud se v tomto výherním automatu zdarma dealer nekvalifikuje, tak je vám vaše výhra navrácena nezávisle na vaší kombinaci karet. Pokud má dealer alespoň královnu a vy máte nižší kombinaci, tak obě dvě hry prohráváte.

Jedná o jeden z těch výherních automatů zdarma, který sice obsahuje pouze tři karty, ale nabízí dvojnásobné výherní možnosti. Vytvoření čistého fleše při hraní Pair Plus vám přinese 40x hodnotu vaší sázky. Znamená to, že máte před vámi jednu z těch nejzajímavějších automatových her od této společnosti.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti