Menu

Cleopatra´s Secret TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cleopatra´s Secret TH

Automat Cleopatra´s Secret TH Online ZdarmaCleopatra’s Secret není pouze lákavou ale i velmi štědrou automatovou hrou. K dispozici zde máte 25 výherních linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích. Válce se při tom točí nepřetržitě, dokud vám neodhalí tu správnou cestu ke Kleopatřinu tajemství. Jakmile se vám její tajemství podaří odhalit, obdržíte jackpot v hodnotě 350 000 dolarů. Tato hra je pro vás skvělou výzvou a je také prošpikovaná vzrušující akcí. Právě proto je tento hrací automat zdarma považován za jediný automat svého druhu. Naprosto celý je naplněn egyptskými symboly a tyto symboly jsou těmi nejhodnotnějšími, na které se musíte při hraní soustředit. Mimo to je zde i wild symbol, který výrazně zvyšuje vaše šance na získání výher. Tou nejlepší speciální funkcí je ale hazardní funkce, která vám umožňuje zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit jakoukoli vaši výhru.

Automat Cleopatra´s Secret TH Online Zdarma

 

A co je ještě lepší, je možnost vyhrát mnohem vyšší částky díky spinům zdarma. Spiny zdarma si zahrajete v rámci bonusové funkce. Samotná Kleopatra je wild symbolem, což se určitě dalo čekat, a když se objeví na válcích, tak budou vaše výhry vynásobeny celkem 3x. Při aktivování spinů zdarma upřednostňujte nižší počet spinů, a to z toho důvodu, že při rostoucím počtu spinů zdarma klesá váš násobitel výher. Při 12 spinech zdarma obdržíte násobitele 4x, při 16 spinech zdarma obdržíte násobitele 3x, atd. Tento výherní automat zdarma můžete hrát opravdu dlouhou dobu a nebude vám připadat monotónní. Snažte se ale při hraní soustředit na wild symboly, které vám při vytvoření výherní linie vyplatí opravu štědré částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti