Menu

Queen of Queens 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Queen of Queens 2

Automat Queen of Queens 2 Online ZdarmaQueen of Queens 2 je pokračováním výherního automatu Queen of Queens zdarma. I tento výherní automat je produktem společnosti Habanero, která se zabývá tvorbou výherních automatů zdarma. S prvním dílem tohoto automatu musela vývojářská společnost Habanero sklidit opravdu velký úspěch, a proto vytvořila jeho pokračování. Toto pokračování je ale definitivně lepší verzí. Grafická stránka, animace i další mediální prvky byly vylepšeny a to stejné platí i o systému výplat. Tento výherní automat má ve srovnání s předchozí verzí mnohem více výherních linií. Celkem jich je tu 1042, což je téměř 6x více než v předchozí verzi. Navíc se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů zdarma, které jsem měl kdy šanci hrát. A uchvátili mě nejen jeho barvy, ale také jeho design.

Automat Queen of Queens 2 Online Zdarma

 

I tento výherní automat zdarma vypráví o Egyptu a jeho nejslavnější panovnici, Kleopatře. Všechny symboly pochází z doby královny Kleopatry. Ve srovnání s předchozí verzí má tento výherní automat zdarma mnohem lepší soubor symbolů. Změny v automatu se ale netýkaly pouze designu. Změnili se také hodnoty výher. Wild symbol zůstal nezměněn a znázorňuje ho symbol královny. To stejné platí i o scatter symbolu. Tyto dva symboly patří k těm nejdůležitějším symbolům tohoto automatu. Všechny ostatní symboly vám ale také nabídnou výhodné výhry a tím nejvyšším jackpotem je 10 000 mincí a tuto částku lze získat pouze při hře s tou nejvyšší sázkou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti