Menu

Fruit Abduction

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Abduction

Automat Fruit Abduction Online ZdarmaOvoce je klasickým tématem kasino automatů a objevuje se už v mnoha různých výherních automatech na trhu. Nicméně v tomto výherním automatu bylo ovoce uneseno mimozemšťany a dostalo se do vesmíru. I když je to něco, co byste v tomto výherním automatu rozhodně nečekali, tak se jedná o mimořádné spojení klasického tématu a ultra moderního sci-fi vesmírného tématu, které pro vás má spoustu humorných symbolů.

Automat Fruit Abduction Online Zdarma

 

Výherní automat zdarma Fruit Abduction obsahuje moderní vzhled s plynulými animacemi na pozadí, které doplňují celkový veselý nádech tohoto automatu. Průhledné válce byly vytvořeny se záměrem představení té nejlepší technologie a futuristického vzhledu s průhledem na vesmír, který se nachází na pozadí. Ovládací tlačítka tohoto automatu jsou umístěna na spodní části. Celkově se tento výherní automat řadí mezi jeden z těch nejlepších designových automatů.

Jak hrát

Tento výherní automat je velmi jednoduchý na ovládání a mohou si ho tak zahrát i naprostí začátečníci.

Výherní linie tohoto automatu jsou fixní a ukazují vám, na kterých pozicích musíte umístit jednotlivé symboly pro vytvoření výherních kombinací. Hodnotu vaší sázky můžete upravit pomocí tlačítek + a -, které jsou umístěny v ovládacím panelu. Učiňte tak vždy před zahájením hry. Poté jen stiskněte tlačítko a se zkříženými prsty pro štěstí roztočte válce.

Vaše výhry budou v tomto výherním automatu záviset na konkrétních symbolech z výherní kombinace a na hodnotě vaší sázky. Pokud jste ochotni riskovat více peněz, tak můžete očekávat i vyšší výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti