Menu

Easter Cash Basket

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Easter Cash Basket

Výherní Automat Easter Cash Basket Online ZdarmaEaster Cash Basket je pětiválcovým výherním automatem s 25 výherními liniemi, ve kterém na vás čekají roztomilí a huňatí zajíčkové se spoustou pestrobarevných vejcí. Díky nim se tak rychle dostanete do jarní nálady. Velikonoční svátky se nemusí odehrávat pouze jedenkrát do roka a nyní můžete i ty nehorší zimní dny změnit na teplé jaro právě s pomocí tohoto výherního automatu.

Výherní Automat Easter Cash Basket Online Zdarma

 

Tento herní automat online zní příliš dobře na to, aby byl opravdový. Rozsévá totiž skvělou náladu všem hráčům, kteří se k němu dostanou. Jakmile se pustíte do jeho hraní, tak s tímto výrokem budete rozhodně souhlasit. Tento výherní automat vám zkrátka přinese neuvěřitelnou zábavu, která vás rozhodně nezklame.

Jak hrát

Tento výherní automat zdarma obsahuje i bonusovou hru, ale je velmi těžké se do ní dostat. Pokud se tak stane, tak se dostanete na výběrovou obrazovku. Zde si musíte vybrat jedno vajíčko. Zní to sice velmi jednoduše, ale jednoduché to vůbec není. Vejce v košíku totiž byly zamaskovány oblečením. Znamená to, že je nemůžete vybrat, pokud je před tím neodhalíte. Nejlepší na bonusové hře ale je, že při každém jejím spuštění získáte výhru. I když třeba bude tato výhra nízká, tak vás stejně udělá bohatším. Vaše sázky v tomto výherním automatu se mohou pohybovat od 0,25 a do 12,50 mincí.

Pozadí výherního automatu je mírně průhledné, takže se při hraní můžete kochat nádhernou okolní přírodou, která ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli na svěžím čerstvém vzduchu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti