Menu

Saharas Dreams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Not available Hrat automat za peníze

Game Details

Saharas Dreams

Automat Saharas Dreams Online ZdarmaNenechte se ošálit názvem, který tomuto výhernímu automatu společnost Fugaso dala. Tento výherní automat není vůbec takový, jak by se vám podle jeho názvu zdálo. Název automatu totiž vůbec nevystihuje velikost pokladů a odměn, které v něm můžete získat. Téma je nicméně názvem vystiženo poměrně dobře.

Automat Saharas Dreams Online Zdarma

 

Tento výherní automat se odehrává v samotném srdci Sahary. Pokud se vám tedy podaří dostat se do míst, kam se nikomu jinému ještě dojít nepodařilo, můžete si vydělat až 25 000 mincí.

Tento výherní automat si můžete zahrát se sázkou od 0,20 mincí a čekají na vás spiny zdarma, wild symboly nebo hazardní hra. Pozitivní je i expandující symbol, ale pro jeho objevení musíte mít opravdové štěstí.

Celý tento výherní automat v sobě skvěle kombinuje tajemství a chuť po jejich rozluštění. Odehrává se na 5 válcích s 10 výherními liniemi a rozsah sázek se pohybuje od 0,20 až do 50,00 mincí.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují různé zbraně, ale také můžete narazit na symboly, které jakoby pochází z příběhu o Aladinovi. Celá automatová hra se odehrává na Sahaře, ale zahlédnout můžete i Taj Mahal. Po chvíli nicméně zjistíte, že se jedná o vidiny způsobené naprostou dehydratací. Mezi další herní symboly patří velbloudi, kobry, škorpióny, pistole, meče, vodopády, arabské břišní tanečnice a arabské vojáky. Arabský voják je symbolem, který aktivuje neprogresivní jackpot v hodnotě 25 000 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti