Menu

Genius of Leonardo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Genius of Leonardo

Genius of Leonardo Automat Online ZdarmaVšichni známe vynálezy a práci Leonarda da Vinci. Genius of Leonardo je výherní automat zdarma vytvořený společností EGT a vypráví o vynálezech Leonarda da Vinci a o jeho uměleckých dílech. Tento výherní automat je napínavý, má skvělou grafickou stránku a barevné kontrasty, které hráči výherních automatů milují. Výplaty jednotlivých symbolů jsou slušné a navíc můžete objevovat i další funkce, které tento výherní automat nabízí.

Genius of Leonardo Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat obsahuje možnost, jak jednoduše zdvojnásobit vaše výhry pomocí hazardní funkce a výhry můžete získat velmi jednoduše i díky spinům zdarma. V nabídce je celkem od 5 do 50 spinů zdarma. Jackpoty, které tento výherní automat nabízí, jsou přímo masivní. Díky nim získáte velmi, velmi vysoké výhry. Jeden jackpot v tomto výherním automatu se rovná čtyřem jackpotům v jiných automatech. Narazit můžete také například na symbol Mony Lisy nebo scatter symbol. A když spojíte všechny tyto funkce dohromady, tak vám vznikne pohodový výherní automat, který si s chutí zahrajete. Navíc čím víc tento výherní automat budete hrát, tím víc vás bude přitahovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti