Menu

Wu Xing

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wu Xing

Výherní Automat Wu Xing Online ZdarmaWu Xing není jménem, které ve světě výherních automatů vidíte často. Jde ale snadno odvodit, že se bude jednat o čínsky laděný výherní automat. Navíc si můžete vyzkoušet i verzi tohoto výherního automatu zdarma a nejdříve se o něm dozvědět více.

V nabídce automatu je celkem 5 válců, na kterých můžete získat maximální výhru v hodnotě 4 000 dolarů. Při počtu 25 výherních linií se jedná o velmi slušnou částku. Maximální možnou sázkou je 10 dolarů na jednu výherní linii a celková sázka tak činí 250 dolarů, při nichž se vám otevřou dveře k získání právě i té nejvyšší výhry. Poměr je tak velmi výhodný. Hodnota maximální sázky je navíc průměrně vysoká.

Výherní Automat Wu Xing Online Zdarma

 

Pokud vás zajímá, co Wu Xing znamená doslova, tak se jedná o pět směrů nebo pět prvků. Číňané spojují každý z těchto směrů s jedním prvkem – vodou, ohněm, vzduchem, zemí a duchem. Tento výherní automat je tak spojením všech hlavních prvků dobra. Navíc je přidáno trošku štěstí pro každého v podobě velmi nízkého rozptylu výher. Znamená to, že je tento výherní automat velmi štědrý a výher dosáhnete opravdu často. Tento výherní automat je zasazen doprostřed pouště, kde na vás bude čekat zašifrovaný svitek.

Svitek vlastně tvoří pozadí válců a při každém zatočení vám odhalí kousek ze svého tajemství. Tento koncept a celé zpracování týmem společnosti Genesis Gaming nás naprosto dostal. Tento výherní automat si můžete zahrát na počítači, ale jedná se také o automat kompatibilní s mobilními telefony a tablety. Soustřeďte se na Wu Xing funkci, která doslova spojí v tomto výherním automatu zdarma všechny zmíněné prvky.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti