Menu

Disco Fever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Disco Fever

Výherní Automat Disco Fever Online ZdarmaPrvní věcí, kterou si na tomto výherním automatu všimnete, je výbuch barev. Definitivně se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Navíc je to jedna z věcí, kterou od výherního automatu s názvem Disco Fever očekáváte. Tento výherní automat musí mít trochu šmrnc a musí být zábavný, jinak by jeho téma naprosto nedávalo smysl. Jeho tvůrce ale dokázal právě to, a tak tento výherní automat není jen skvěle vypadající, ale také je velmi zábavný s tou správnou dávkou funku. Jackpot tohoto výherního automatu zdarma má hodnotu 75 000 dolarů a získat ho můžete pouze díky jedné výherní linii. Celkový počet výherních linií je 9, a jakmile roztočíte jeho válce, spustí se muzika, která vás dostane do naprosto jiného světa.

Výherní Automat Disco Fever Online Zdarma

 

Pokud se vám podaří na jakékoli výherní linii zobrazit 5 wild symbolů, tak si domů odnesete 10 000x hodnotu vaší sázky na linii. Jak asi hádáte, čím vyšší jsou vaše sázky, tím více můžete v tomto výherním automatu vyhrát. Maximální sázka je 2,50 na linii a téměř 22,50 na jedno zatočení. Tento výherní automat si tak mohou zahrát nízcí sázkaři, ale také můžete využít i těch nejvyšší ch výher. Výherní automat Disco Fever pro vás však z dlouhodobého hlediska nebude nákladný. Tento výherní automat zdarma navíc obsahuje celou řadu zajímavých funkcí, jako jsou automatické spiny, spiny zdarma a další, díky kterým bude vaše hra ubíhat velmi rychle.

No comments

Napsat komentář