Menu

Disco Fever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Disco Fever

Výherní Automat Disco Fever Online ZdarmaPrvní věcí, kterou si na tomto výherním automatu všimnete, je výbuch barev. Definitivně se jedná o jeden z těch nejbarevnějších výherních automatů vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Navíc je to jedna z věcí, kterou od výherního automatu s názvem Disco Fever očekáváte. Tento výherní automat musí mít trochu šmrnc a musí být zábavný, jinak by jeho téma naprosto nedávalo smysl. Jeho tvůrce ale dokázal právě to, a tak tento výherní automat není jen skvěle vypadající, ale také je velmi zábavný s tou správnou dávkou funku. Jackpot tohoto výherního automatu zdarma má hodnotu 75 000 dolarů a získat ho můžete pouze díky jedné výherní linii. Celkový počet výherních linií je 9, a jakmile roztočíte jeho válce, spustí se muzika, která vás dostane do naprosto jiného světa.

Výherní Automat Disco Fever Online Zdarma

 

Pokud se vám podaří na jakékoli výherní linii zobrazit 5 wild symbolů, tak si domů odnesete 10 000x hodnotu vaší sázky na linii. Jak asi hádáte, čím vyšší jsou vaše sázky, tím více můžete v tomto výherním automatu vyhrát. Maximální sázka je 2,50 na linii a téměř 22,50 na jedno zatočení. Tento výherní automat si tak mohou zahrát nízcí sázkaři, ale také můžete využít i těch nejvyšší ch výher. Výherní automat Disco Fever pro vás však z dlouhodobého hlediska nebude nákladný. Tento výherní automat zdarma navíc obsahuje celou řadu zajímavých funkcí, jako jsou automatické spiny, spiny zdarma a další, díky kterým bude vaše hra ubíhat velmi rychle.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti