Menu

Urban Lady Love Story

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Urban Lady Love Story

Automat Urban Lady Love Story Online ZdarmaUrban Lady Love Story je výherním automatem, který vás pozve na romantický výlet, ze kterého se možná vrátíte jako boháči. Automat se pyšní velmi pestrými barvami, mezi kterými převládají tóny červené, fialové a růžové. Automat si při tom můžete zahrát jak na počítači, tak i na mobilních telefonech.

Automat Urban Lady Love Story Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na pěti válcích s 25 výherními liniemi. Po spuštění automatu si hráči nejdříve musí nastavit hodnotu svých sázek, a poté roztočit válce. V nabídce je také automatická hra, při které se válce budou točit samovolně, a vy budete jen sledovat své výhry.

Je ale jasné, že každý romantický příběh musí obsahovat milence. V tomto případě se jedná o nádhernou blondýnku, která má ve vlasech květinu a dvoří se jí hned dva muži. Jedná se o nevýznamného mladíka, který jí nabízí pouze jednoduchou růži a snaží se jí tak vyznat svoji opravdovou lásku. Druhým je zámožný muž, který jí je připraven zahrnout drahými dary.

Herní symboly

Válce tohoto výherního automatu byly vyzdobeny všemožnými symboly lásky. Příkladem je růžové hedvábí s vyzdobeným třpytícím se srdcem. Všechna písmena v tomto automatu byla také posypána třpytkami. Mezi nekaretní symboly patří růže s rubínovým prstenem, který se třpytí na celou herní obrazovku. Během točení válců bude hru doprovázet svůdná a sexy hudba. Blonďatá dívka je wild symbolem, který se objevuje na druhém, třetím, čtvrtém a pátém válci a nahrazuje všechny ostatní herní symboly. Scatter symbol je zase vaším klíčem k 15 spinům zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti