Menu

Reels in the City

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Reels in the City

Reels in the City Automat Online ZdarmaVýherní automat zdarma Reels in the City je automatovou hrou inspirovanou klasickými kamennými kasiny. Tento výherní automat obsahuje notnou dávku vznešenosti a třpytu, který na vás bude sálat opravdu ze všech herních prvků. Prostředí tohoto automatu představuje město zářící luxusním životním stylem, které se podobá slavným a bohatým metropolím. Mimo to narazíte i na několik dívek, pro které se takovéto město stalo domovem.

Reels in the City Automat Online Zdarma

 

Jednotlivými symboly tohoto automatu jsou chytré telefony, zlaté prsteny, čiré diamanty, disko koule a mercedes SLR. Také můžete narazit na nákupní tašky, líčidla, parfémy, rtěnky a boty na podpatku. Veškeré prvky tohoto automatu jsou vytvořeny s tou nejlepší a nejmodernější technologií.

Herní funkce

Na spodní straně herní obrazovky naleznete ovládací tlačítka pro nastavení sázky, maximální sázky a spuštění automatické hry. Displej zobrazující celkovou sázku a počet aktivních výherních linií je orámován platinovým řetízkem, který také rámuje jednotlivé válce. Hlavní tlačítka mají podobu šperků a diamantů, které rozzáří celý ovládací panel. K dispozici je i tabulka výplat, kterou otevřete speciálním tlačítkem. Není možné ho přehlédnout. Na pozadí válců se pak nachází celá řada různých drinků.

Celou hrou vás budou doprovázet jemné jazzové tóny, které jsou slyšet na pozadí. Jsou velmi chytlavé a i díky nim si celý tento herní automat parádně užijete. Při stisknutí tlačítka Spin se budou ozývat i jiné doprovodné zvuky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti