Menu

Hallow Win

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hallow Win

Výherní Automat Hallow Win Online ZdarmaVýherní automat Hallow win má fixní výherní linie, které mají v podstatě podobu tří válců. Na nich musíte zobrazit vždy tři identické symboly, za které získáte výhry. Pokud si chcete zahrát tento výherní automat, musíte začít nastavením hodnoty svých sázek. K tomu využijte tlačítka plus a mínus, která se nacházejí u slova stake. Tak měníte hodnotu sázky platnou pro každý válec. Každý válec bude mít stejnou sázku. Vsadit si je možné jakoukoli hodnotu v rozmezí od 0,10 až do 10 mincí.

Výherní Automat Hallow Win Online Zdarma

 

Když stisknete tlačítko spin, všechny válce se dají do pohybu. Při získání výhry se konkrétní částka objeví na všech válcích. Výplaty se v tomto výherním automatu pohybují od 1 do 10 000násobku vaší sázky. Každý válec má navíc možnost vyplatit i jackpot v hodnotě 100 000.

Herní funkce

Tématem tohoto výherního automatu je Halloween a celá hra se odehrává na třech válcích se třemi výherními liniemi. Každá výherní linie znamená jeden válec. Vzhled celého automatu vám bude připomínat klasický Halloweenský den. Proto se můžete těšit například na černou kočku a pozadí s temnou noční oblohou, na které se jednotlivé válce vznášejí. Tlačítko spin i další ovládací tlačítka mají podobu dýně. Hodnota celkové sázky je zobrazena na dřevěné tabulce na spodní straně automatu, kde je umístěn strašidelný hřbitov. V tomto výherním automatu nečekejte ale žádné spiny zdarma ani bonusové funkce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti