Menu

Sharknado

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sharknado

Výherní Automat Sharknado Online ZdarmaNěkteré béčkové filmy jsou velmi zábavné a na některé prostě obratem zapomenete. Někdy se ale stane, že je béčkový film tak dobrý, že vám prostě utkví v paměti navždy. Jedním z takových filmů je film Sharknado. Tento film je mix opravdových šíleností, které jsou neuvěřitelně směšné. A právě díky tomu, že měl tento film obrovskou odezvu u diváků, se vývojářská společnost rozhodla přijít s výherním automatem inspirovaným tímto filmem.

Výherní Automat Sharknado Online Zdarma

 

Tento výherní automat je zasazen do vodního prostředí, které je zamořeno žraloky a obsahuje i animace skákajících žraloků, které celé téma ještě vylepšují. Logo automatu Sharknado budete mít zobrazeno v levém rohu herní obrazovky, téma automatu je ale patrné z každého jejího kousku. Na válcích budete mít dokonce i samotné herecké obsazení filmu. Jako herci zde vystupují April Wexler a Nova Clarke.

Tento výherní automat obsahuje 3 řádky, 25 výherních linií a 5 válců. Automat je velmi přátelský a nabízí hráčům hned několik možností sázek, které se mohou pohybovat od 0,25 do 12,50 na každé zatočení. Automat tak není určen speciálně pouze pro vysoké hráče. Výherní automat Sharknado je zábavný, ale zamilujete si ho zvláště díky dvěma funkcím. Náhodně se na válcích může kdykoli objevit helikoptéra a spustit vám provaz. Jakmile se provaz dotkne válců, tak se k němu budou soustředit dodatečné wild symboly. Druhou bonusovou funkcí jsou násobitelé se spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti