Menu

Safe Busters

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Safe Busters

Výherní Automat Safe Busters Online ZdarmaVýherní automat Safe Busters má podobu stíracích losů s devíti poli a s nabídkou až stotisícové výhry. Zkuste tak vaše štěstí a pokuste se vloupat do sejfu, otevřete trezor a vyhrajte vše, co tam najdete. Vše co k tomu potřebujete, je jen malá dávka štěstí. Otevřete všech devět nabízených trezorů a při získání tří stejných symbolů vyhráváte. Vaše odměna bude vygenerována náhodně. Jedna ze tří stejných karet bude vaším vítězem s výhrou pohybující se od 1x do 10 000x hodnoty vaší sázky.

Výherní Automat Safe Busters Online Zdarma

 

Před začátkem hry si budete muset nejdříve nastavit hodnotu vaší sázky. K tomu můžete využít tlačítka plus a mínus. Poté už vám nebrání naprosto nic v otevírání jednotlivých trezorů a inkasování vašich vytoužených výher. Můžete klidně zvolit i funkce otevření všech trezorů najednou a zjistit tak mnohem rychleji, zda jste vyhráli nebo ne. V sejfu na vás čekají zlaté cihly nebo zašlé pavoučí sítě.

Herní symboly

Tento výherní automat je jednoduchý ale zároveň opravdu zábavný. Jednotlivé symboly zde zahrnují Fabergého vejce, kreditní karty, hodinky a lupiče šperků. To nejlepší na tomto výherním automatu je, že ke každému symbolu se vztahuje jeho konkrétní výplata. Za tři přívěšky ve tvaru srdce vyhrajete zpět hodnotu vaší sázky. Za tři symboly perel bude vaše sázka vynásobena 1000x a při získání třech diamantů vyhrajete vaši sázku zpět celkem 10 000x. Tento výherní automat si můžete zahrát online naprosto kdekoli nebo v klidu domova na vašem stolním počítači.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti