Menu

Lucky Shamrock

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lucky Shamrock

Lucky Shamrock Automat Online ZdarmaVýherní automat Lucky Shamrock je hrou připomínající stírací losy, která se nese v duchu irského pojetí štěstí. Toto téma je ve světě výherních automatů opravdu populární. Výherní automat Lucky Shamrock vám nabídne okamžité výhry, které získáte za stírání jednotlivých políček. V nabídce je i neprogresivní jackpot v hodnotě 100 000 mincí. Milujete stírací losy? Pak je rozhodně na čase zahrát si právě tento výherní automat a dosáhnout na ty nejvyšší výhry.

Lucky Shamrock Automat Online Zdarma

Pro začátek hry nemusíte vsadit příliš velké částky. Začít můžete se sázkou od 0,10 mincí a maximálně můžete vsadit až 10 mincí na kartu. Záleží pouze na vás, jak vysokou částku chcete vsadit. Vaše sázka ale nijak neovlivní hodnotu nabízeného jackpotu, který zůstává ve výši 100 000 mincí. Vaše šance na jeho výhru ale s vyššími sázkami rostou.

Herní funkce

Většina jiných stíracích losů obsahuje pouze fixní sázky, proto je právě tento výherní automat výjimečný svojí flexibilitou. Můžete dokonce také zakoupit hned několik stíracích los a hrát tak můžete až s 8 kartami najednou.

Cíl tohoto výherního automatu je stejný jako u klasických stíracích losů. Vaším úkolem je setřít všechna herní pole a zjistit, zda se na nich nachází stejné symboly, které vám přinesou výhru. Po získání stejných symbolů můžete setřít pole, které skrývá hodnotu vaší výhry. Vaše výhry závisí i na hodnotě každé karty.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti