Menu

Blue Diamond

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Blue Diamond

Hrací Automat Blue Diamond Online ZdarmaModré diamanty jsou těmi nejvzácnějšími diamanty na světě, jejichž cena je nevyčíslitelná. Díky vývojářské společnosti Red Tiger máme nyní my všichni šanci na získání alespoň i toho nejmenšího kousku modrého diamantu. Pravdou ale také je, že tento modrý diamant je mnohem cennější než jakýkoli jiný modrý diamant nalezený na zemském povrchu. Výherní automat Blue Diamond má 3 válce a nabízí nekonečné šance na získání výher. Hraní tohoto automatu zdarma vám tak nepřinese nic jiného než spoustu opravdové zábavy a štěstí. Na druhou stranu se tento výherní automat řadí mezi hybridy klasických starých automatů a těch nejnovějších výherních automatů online.

Hrací Automat Blue Diamond Online Zdarma

 

Právě proto v tomto automatu narazíte na spoustu klasických symbolů, jako jsou bary, třešně a sedmičky. Povaha těchto symbolů pochází z období vzniku ovocných hracích automatů, ale jejich vzhled byl vylepšen tak, aby reprezentoval moderní výherní automaty zdarma. Bar symbol této automatové hry je zde hned v několika barevných odstínech. Tím nejhodnotnějším z nich je ten zlatý, který vám vyplatí 38x hodnotu vaší sázky. Jsou zde ale i dva další symboly, které vyplácí vysoké částky. Prvním z nich je sedmička a druhým je právě modrý diamant. Za třešně si naopak přičtete na účet tu nejnižší výhru. Třešně vám vyplatí výhru v hodnotě 1x – 3x hodnotu vaší sázky. Bary vám vyplatí 8x – 38x hodnotu vaší sázky, v závislosti na jejich počtu a barvě. 3 červené sedmičky vám vyplatí 88x hodnotu vaší sázky a 3 modré diamanty vám přinesou až 888x hodnotu vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti