Menu

Viva Mundial

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Viva Mundial

Automat Viva Mundial Online ZdarmaPro hraní tohoto výherního automatu si musíte nejdříve zakoupit jednotlivé losy, které mají hodnotu od 1,00 do 10,00 mincí. Každý los obsahuje celkem devět polí, na kterých jsou vyobrazeny fotbalové míče. Cílem tohoto výherního automatu je odkrýt jednotlivé míče a zjistit tak, jakou odměnu skrývají. Výhru v tomto výherním automatu získáte po spojení třech stejných symbolů. Nejvyšší nabízenou částkou je 100 000 mincí, které můžete vyhrát s nejvyšší sázkou 10,00 mincí. Pokud zakoupíte los za jeden dolar, pak bude vaší nejvyšší nabízenou výhrou 10 000 dolarů. Tak neváhejte, zkuste vaše štěstí a třeba si nabízenou fotbalovou trofej odnesete k sobě domů.

Automat Viva Mundial Online Zdarma

Obujte si vaše nejlepší kopačky a zahrajte si tento výherní automat v očekávání těch nejvyšších výher. Stírejte jednotlivá pole a objevujte vaše oblíbené fotbalové barvy, vlajky a týmy.

Vaše fotbalové dovednosti si v tomto výherním automatu vyzkoušíte při stírání jednotlivých polí a hledání stejných symbolů. Celý tento výherní automat je tak barevný, že se mezi jednotlivými barvami budete doslova ztrácet. To nejlepší ale přijde, když zaskórujete a získáte jackpot.

Hraní stíracích losů s sebou přináší krásné napětí při zjišťování, zda je váš stírací los výherní nebo ne. Stírejte jednotlivé symboly jeden za druhým a pociťte to krásné šimrání v žaludku ve chvíli, kdy se blížíte k výhře. Nezáleží na tom, zda vyhrajete nebo ne, při hraní tohoto výherního automatu se budete skvěle bavit naprosto vždy.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti