Menu

Pharaohs Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pharaohs Gold

Hrací Automat Pharaohs Gold Online ZdarmaAsi všichni by si přáli získat celý poklad faraonů a potvrdili to už vykradači hrobů, kteří se o jejich bohatství zajímají už celá staletí. Objevovatelé ale všechny drahocenné kousky chtějí raději dostat do muzeí.

Hrací Automat Pharaohs Gold Online Zdarma

 

Historie Egypta slouží jako inspirace pro spoustu věcí, včetně videoher, novel a filmů. Tento výherní automat zdarma má celkem 8 válců, ale zahrát si můžete s jakýmkoli počtem válců, třeba i s jedním jediným. Hraní na tomto výherním automatu vám navíc bude připomínat jako návštěva hrobky samotného faraona Tutanchamona.

Celá akce tohoto výherního automatu se odehrává v hrobce a okolí je vyzdobeno staroegyptskými prvky. Než se pustíte do hraní, tak budete mít možnost nastavit si hodnotu vaší sázky. Ta se může pohybovat od 0,1 až do 2,0. Pokud hrajete jen pro zábavu, tak si můžete nastavit tu nejnižší sázku a při tom se také naučit ovládat celou hru. Vždy vám ale radíme aktivovat všech 8 válců.

Herní funkce

K získání výher v tomto hracím automatu budete muset spojit tři stejné symboly na jedné výherní linii. Jednotlivými symboly jsou hieroglyfy, oko boha Hora, kobra, brouk skarab a zlatá pyramida. Za tři symboly kobry na jedné výherní linii získáte 200 mincí. Za tři symboly boha ve tvaru psa vyhrajete 1000 mincí a za tři červené skaraby získáte úžasných 10 000 mincí. Pokud znáte dost dobře egyptskou kulturu, tak pro vás budou jistě všechny použité symboly velmi povědomé.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti