Menu

Oxo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Oxo

Výherní Automat Oxo Online ZdarmaOXO je tříválcový výherní automat s 5 fixními výherními liniemi. Jedná se jeden z výherních automatů zdarma pocházejících z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Kombinace válců a výherních linií zde nabízí nepřeberné množství výherních možností. V tabulce výplat se seznámíte se všemi výherními kombinacemi i se speciálními funkcemi. Všechny vaše výhry budou vynásobeny hodnotou vaší sázky. Po každé výhře bude aktivována hazardní hra, ale pouze v případě, že nebyl dosáhnut její limit.

Výherní Automat Oxo Online Zdarma

Pro začátek hry musí hráči nastavit výši své sázky a stisknout tlačítko spin. Hráči si zde nemohou zvolit počet výherních linií, který zůstává fixní. Po roztočení, se na válcích zobrazí celkem 9 symbolů a případné výhry budou přičteny na váš herní účet. Pokud se vám podaří na jakékoli výherní linii zobrazit výherní kombinaci OXO, vyhrajete dvojnásobek vaší úvodní sázky. Za výherní kombinaci OOO získáte 4x hodnotu vaší úvodní sázky a za výherní kombinaci XXX získáte 6x hodnotu vaší sázky. Tento výherní automat zdarma nabízí speciální výhry v případě, že některý válec zůstane prázdný. Výhra za každý prázdný válec činí 100x hodnotu vaší úvodní sázky.

OXO je výherním automatem s velmi nízkým rozptylem, což je skvělé jak pro začátečníky, tak i pro zkušené hráče. Procento návratnosti k hráčům je 97 % a hráči si zde tak mohou přijít na skvělé výplaty i při velmi nízkých investicích. Velmi jednoduché ovládání a živá grafická stránka výrazně napomůže k získání skvělých herních zážitků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti