Menu

Vikings Plunder

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vikings Plunder

Hrací Automat Vikings Plunder Online ZdarmaVikingové jsou slavní válečníci a vypráví se o nich a o jejich epických výpravách spousta legend. V období antiky byly vikingové těmi nejslavnějšími a nejobávanějšími dobyvateli, kteří v podstatě vládli celému světu. Viking Plunder je výherní automat zdarma, který vypráví o jejich nejslavnější legendě. V tomto nádherném výherním automatu zdarma dostanou hráči příležitost cestovat kolem celého světa a dobývat nová území. Naprosto celá hra je ale opravdu zábavnou záležitostí. Na druhou stranu jde ale o zajímavý a napínavý automat. Pozadí tohoto výherního automatu zdarma je docela drsné. Před vámi se objeví hrozivá bouře. Ukazuje to v podstatě, jak odvážní vikingové byli. Ani ta nejstrašlivější bouře je nedokázala odradit od dobývání celého světa.

Hrací Automat Vikings Plunder Online Zdarma

 

Mimo pozadí je skvěle vytvořen i celý zbytek automatu. Grafická stránka, animace i další mediální prvky jsou na té nejvyšší úrovni a skvěle odpovídají zpracovávanému tématu. Samotný průběh hry je pak velmi jednoduchý a dokonce i naprostí začátečníci si tento automat mohou užít v celém jeho rozsahu. K dispozici máte 5 válců s 25 výherními liniemi. Ovládání válců i všeho ostatního je naprostou hračkou. Slouží k tomu totiž uživatelsky přátelský ovládací panel. Mezi symboly se nachází jak klasické symboly, tak i symboly tematické. Tematické symboly jsou těmi hodnotnějšími a tím nejhodnotnějším symbolem vůbec je symbol vikingské lodi, který vám v jednom kole vyplatí až 10 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti