Menu

Double Poker

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Double Poker

Double Poker Online ZdarmaDouble Poker je rychlý výherní automat zdarma, který vám na začátku hry nabídne hned tři možnosti. Můžete hrát buď s čísly, kartami nebo torpédy. Hra se spustí, jakmile budete mít vybráno. Na pravé straně uvidíte různé karetní kombinace, kterými jsou:

Královský fleš

Čistý fleš

Čtyři esa

Čtyři 2 až čtyři 4

Čtyři 5 až čtyři králové

Full House

Fleš

Postupka

Trojice

Dva páry

Dva kluci

Double Poker Online Zdarma

 

Pokud jste tento výherní automat nikdy nehráli, tak se vám nejvíce vyplatí držet se strategie pro začátečníky. Pomůže vám to v rychlém rozhodování a při tom se můžete dál tuto hru učit. V začátečnické strategii musíte porovnávat kombinace karet, které držíte v ruce a snažit se při tom získat tu nejlepší a nejhodnotnější výherní kombinaci. Dáme vám příklad. V ruce máte srdcovou královnu, křížového kluka, károvou trojku a srdcovou desítku. Zkušenému hráči nebude dlouho trvat k odhalení dvou možných výher. Zmíněná kombinace karet vám přinese nejlépe fleš, proto byste si měli ponechat karty stejné karetní barvy a zbytek vyhodit. Jednoduše řečeno, Double Poker je skvělým hracím automatem zdarma, který vám nabídne spoustu výher a výherních kombinací a je vhodný hlavně pro zkušenější hráče. Pokud jste ve světě online video pokerových her nováčci, tak byste měli začít s jednodušší hrou. Podívejte se i na další video automaty od společnosti Tom Horn Gaming.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti