Menu

Wall Street TH

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wall Street TH

Automat Wall Street TH Online ZdarmaWall Street je symbolem pro finanční centrum, ve kterém každý den podstupujete rizika a bojujete o přežití. V podstatě je to místo, kde velmi dobře vědí, co to znamená vsadit si. Na Wall Street panuje určitý stupeň naléhavosti a touhy po úspěchu, který v tomto výherním automatu vývojářská společnost Tom Horn Gaming velmi dobře zachytila. K dispozici máte celkem 5 válců s 15 výherními liniemi. V tomto výherním automatu zdarma vás ale navíc čeká i spousta bonusových her a množství výherních příležitostí. Například je zde symbol bankéře, který při zobrazení tří a více těchto symbolů aktivuje bonusovou hru živé burzy. Pokud jste zvyklí na trh s akciemi a na způsob, jakým se obchodují, tak určitě v této bonusové hře uspějete. Tato hra se totiž velmi podobá burze s akciemi. Je naprosto jasné, že tvůrčí tým tohoto výherního automatu si na něm dal opravdu záležet.

Automat Wall Street TH Online Zdarma

 

Hráči si musí vybrat mezi jednotlivými investory toho, který jim stejně jako na opravdovém trhu, poskytne úvodní kapitál. Přesně takové prvky jsou zde pro navození té pravé burzovní atmosféry, ale nedefinují samotný průběh hry. Automatová hra Wall Street je stále klasickým výherním automatem. Před vámi se bude nacházet spousta symbolů, které musíte spojovat do výherních kombinací a za ně pak inkasovat zasloužené výhry. Tento výherní automat tak skrývá pořádnou dávku zábavy a stejně jako na opravdové finanční burze zde musíte nejdříve investovat. Pokud ale vyhrajete, tak vyhrajete opravdu bohaté částky. Tento výherní automat zdarma se velmi podobá obchodování s cennými papíry a wild symbolem je samotný burzovní makléř.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti