Menu

Treasure Island

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure Island

Hrací Automat Treasure Island Online ZdarmaVsadíme se, že o pirátech jste slyšeli spoustu příběhů, vyprávějících o jejich ukrytých pokladech na neznámých ostrovech. Tyto příběhy jsou plné dobrodružství, a to platí i o tomto výherním automatu zdarma. Do této hry vstoupíte ve velkorysém stylu, na palubě lodi zvané Hispanoia. A určitě si užijete i vaši sličnou společnost v podobě kapitánky lodi, která vás bude doprovázet celou hrou. Co se týče výher, tak ty můžete získat už při vsazení pouhých 75 mincí na kapitánku, 100 mincí na kapitána a 150 mincí na nalezení Jacka Hawkinse.

Hrací Automat Treasure Island Online Zdarma

 

Bonusová hra tohoto hracího automatu online vás rozhodně dostane. Truhlice s pokladem je v tomto výherním automatu zdarma wild symbolem, který má moc nahradit všechny ostatní symboly. Za tři scatter kompasy aktivujete bonus výběru z možností. Vyberte si jeden z nabízených symbolů a objevíte okamžitou výhru, spiny zdarma nebo bonus honu za pokladem. Získáte-li bonus honu za pokladem, budete si muset vybrat jeden z pěti křížků, umístěných na mapě. Poté začněte kopat a odhalíte, jaký poklad se pod tímto křížkem skrývá. Určitě narazíte na truhlici s pokladem, která bude ukrývat vaši odměnu. Za získání 2 wild barelů aktivujete bonus pirátského útoku. V této bonusové hře vypálí piráti ze 2, 3 nebo 4 kanónů, jejichž koule dopadnou na válce a změní se ve wild symboly. V případě, že jedna z dělových koulí dopadne na symbol wild barelu, tak tento barel exploduje a změní další symboly ve wild symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti