Menu

Dice Rush

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Dice Rush

Dice Rush Automat Online ZdarmaVýherní automat Dice Rush může vypadat jako běžný tříválcový automat, ale obsahuje hned několik velmi unikátních funkcí, které nikde jinde prostě nenajdete. A tyto funkce čekají pouze a jen na vás, že je aktivujete a spustíte něco naprosto výjimečně nádherného. Hlavní hra nicméně bude vyžadovat, abyste spojili stejné druhy ovoce na výherních liniích. Poté budete moci získat výhry jako bonusové spiny zdarma.

Dice Rush Automat Online Zdarma

 

Výherní automat Dice Rush se v podstatě skládá z naprosto normálních tří válců s pěti výherními liniemi, ze kterých tři se nachází horizontálně na jednotlivých třech řádcích. Hodnota sázek se v tomto automatu pohybuje od 0,20 do 100,00 mincí. Hráči si ale mohou ke hraní zvolit i verzi tohoto automatu zdarma.

Mezi symboly, na které na válcích budete moci narazit, patří symbol 7, bary a ovocné symboly. Výhry, které za jednotlivé symboly můžete obdržet, jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat. Nejméně získáte za symboly citrónů a třešní. Za hrozny a švestky to bude o něco více, ale za nejhodnotnější ovocný symbol je považován meloun. Symbol bar patří na válcích automatu již ke klasickým symbolům. V této automatové hře nebude chybět ani scatter symbol v podobě kostky, který aktivuje spiny zdarma. Automat obsahuje i bonusovou hru, kde se symboly zobrazují napříč válci s 27 výherními liniemi. Tak vysoký počet výherních linií výrazně zvyšuje vaše šance na získání mnohem více výher, ale v tomto případě se na válcích nebude objevovat symbol kostky. Spiny zdarma nemohou být znovu obnoveny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti