Menu

Lady Godiva

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Lady Godiva

Automat Lady Godiva Online ZdarmaLady Godiva je výherním automatem s 20 výherními liniemi, který vypráví o ženě, která Londýnem jezdila na koni nahá, aby lidé ochránila před placením daní.

Automat Lady Godiva Online Zdarma

Tento herní automat vypadá velmi dobře a je zasazen do období středověku. Jednotlivé symboly pak skvěle odpovídající danému příběhu. Můžete se tak setkat s manželem jménem Leofric, šmírujícím Tomem a koněm, na kterém tato žena jezdila. Dalším symbolem je scatter symbol, tradiční karetní symboly od kluka až po eso a wild symbol v podobě paní Štěstěny.

Speciální funkce automatu

Symbol paní Štěstěny je wild symbolem, který může nahradit všechny ostatní hrací symboly mimo scatter symbolu a doplnit tak neúplné výherní kombinace.

Scatter symbol má podobu znaku květu lilie a při jeho zobrazení třikrát a vícekrát na válcích jsou spuštěny spiny zdarma. Vybrat si můžete mezi čtyřmi variantami spinů zdarma s násobiteli. První varianta obsahuje 30 spinů zdarma s násobitelem 1x. Druhá varianta zahrnuje 15 spinů zdarma s násobitelem 2x a poslední varianta má 10 spinů zdarma a násobitele 3x. Pokud chcete hrát s násobitelem 6x, tak odehrajete pouze 5 spinů zdarma. Před zahájením hry si nastavte počet aktivních výherních linií, se kterými chcete hrát a hodnotu vaší sázky.

Tento výherní automat se rozprostírá na 5 válcích s 20 výherními liniemi a třemi řádky. Grafická stránka automatu je velmi zajímavá a na jeho pozadí se nachází malebné středověké městečko osvětlené lucernami. Tak neváhejte a zahrajte si tento výherní automat naplněný wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti