Menu

Vikings Kajot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vikings Kajot

Automat Vikings Kajot Online ZdarmaVýherní automat Vikings je hrou, která je plná dobrodružství, objevování a dobývání. Téma tohoto automatu se hodí jak pro zkušené, tak i pro úplně nové hráče. Na herní obrazovce tohoto automatu tak můžete sledovat, jak se před vámi příběh o těchto obyvatelích severských zemí rozvíjí. Hráči tak mohou navazovat nová přátelství, ale zároveň si musí chránit záda před zradou od vlastních lidí.

Každá bitva, odehraná na válcích, je proto velmi napínavá. Pokud navíc dojde ke ztrátě nalezených pokladů, tak dostanete chuť je ihned získat zpátky. Neustálé změny vedení a posun moci od jednoho k druhému, to je fakt, který Vikingy pravdivě vyobrazuje jak v tomto automatu, tak i v reálné historii.

Automat Vikings Kajot Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nachází opravdu velké množství jedinečných funkcí, které vám představí severskou historii. Váš příběh vám získá buď přátele, nebo nepřátele, ale vaší hlavní otázkou by mělo být: Budou vám opravdu věřit? Reputace vás totiž dokáže buďto vyzdvihnout do čela, nebo úplně zlomit. V každém případě to bude právě reputace, která ovlivní vaši herní taktiku a také určí, kterých bitev se budete účastnit. Spojit se tak můžete naprosto s kýmkoli, ať to jsou třeba Norové nebo ne.

Ne vždy se ale musíte pustit do boje, někdy je prostě jen potřeba dojít k nějakému kompromisu. Můžete se tak stát boháčem krvežíznivým zabíjením nebo se z vás může stát bohatý obchodník. Vše záleží pouze na tom, jak se do své role vžijete a jaké nejlepší dovednosti rozvinete.

Tento výherní automat je velmi zajímavý a je umístěn mezi Britské ostrovy a Norsko, čímž je celá hra ještě reálnějším.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti