Menu

Oh Catrina!

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Oh Catrina!

Výherní Automat Oh Catrina! Online ZdarmaOh Catrina! Od vývojářské společnosti Booming Games je velmi vzrušující výherní automat zdarma s 5 válci a 15 výherními liniemi. Tento výherní automat byl inspirovaný slavnou Mexickou oslavou zvanou Den mrtvých a celková barevnost a festivalová nálada vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Tento výherní automat vypadá poněkud odlišně od ostatních výherních automatů, má zkrátka svoji vlastní jedinečnou příchuť. Tradičně ale budete mít k dispozici funkci automatické hry, která vám umožní zahrát si předem nastavený počet her bez žádného přerušování. Celkem jich může být až 100. Chcete-li ale hrát v normálním režimu, tak vám doporučujeme řídit tuto hru velmi chytře, abyste na toužené výhry opravdu dosáhli.

Výherní Automat Oh Catrina! Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma máte k dispozici od tří do pěti válců a 8 základních hracích symbolů. Červená květina je scatter symbolem, která aktivuje celkem 10 spinů zdarma. Stačí na válcích zobrazit tři a více scatter symbolů najednou. Mimo to bude během spinů zdarma aktivní funkce expandujícího symbolu. Wild symbol může nahradit všech 7 zbývajících symbolů mimo scatter symbolu. Navíc pro vás má Wild symbol spoustu bonusových výher a čtvrtý válec je celý wild. Během hraní tohoto automatu buďte ale velmi pozorní, je zde spousta příležitostí na získání výher, ale nesmíte je promeškat.

No comments

Napsat komentář