Menu

Oh Catrina!

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Oh Catrina!

Výherní Automat Oh Catrina! Online ZdarmaOh Catrina! Od vývojářské společnosti Booming Games je velmi vzrušující výherní automat zdarma s 5 válci a 15 výherními liniemi. Tento výherní automat byl inspirovaný slavnou Mexickou oslavou zvanou Den mrtvých a celková barevnost a festivalová nálada vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Tento výherní automat vypadá poněkud odlišně od ostatních výherních automatů, má zkrátka svoji vlastní jedinečnou příchuť. Tradičně ale budete mít k dispozici funkci automatické hry, která vám umožní zahrát si předem nastavený počet her bez žádného přerušování. Celkem jich může být až 100. Chcete-li ale hrát v normálním režimu, tak vám doporučujeme řídit tuto hru velmi chytře, abyste na toužené výhry opravdu dosáhli.

Výherní Automat Oh Catrina! Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma máte k dispozici od tří do pěti válců a 8 základních hracích symbolů. Červená květina je scatter symbolem, která aktivuje celkem 10 spinů zdarma. Stačí na válcích zobrazit tři a více scatter symbolů najednou. Mimo to bude během spinů zdarma aktivní funkce expandujícího symbolu. Wild symbol může nahradit všech 7 zbývajících symbolů mimo scatter symbolu. Navíc pro vás má Wild symbol spoustu bonusových výher a čtvrtý válec je celý wild. Během hraní tohoto automatu buďte ale velmi pozorní, je zde spousta příležitostí na získání výher, ale nesmíte je promeškat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti