Menu

Three Kingdoms Gameplay

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Three Kingdoms Gameplay

Three Kingdoms Gameplay Automat Online ZdarmaVe starověké Číně se schyluje k válce a vy jste k této události přizváni. Účastněte se tohoto boje a pomozte tak vašemu klanu přežít. Ve výherním automatu Three Kingdom musíte prokázat svoji vynalézavost a kuráž, za které budete nádherně odměněni.

Three Kingdoms Gameplay Automat Online Zdarma

 

Atmosféra tohoto výherního automatu je zlověstná, čemuž napomáhají i zvolené tmavé tóny a dech beroucí 3D animace. Válce tohoto výherního automatu zabírají většinu herní obrazovky a jsou orámovány obrovským zlatým drakem.

Při hraní tohoto výherního automatu máte naprostou volnost. Nastavit můžete úplně všechny hodnoty. K tomu potřebná tlačítka naleznete v ovládacím panelu umístěném pod válci. K dispozici budete mít maximálně 30 výherním linií, které jsou rozmístěny na 5 válcích. Pamatujte si ale, že pokud chcete vyhrát více peněz, tak také musíte vsadit vyšší sázky. Jakmile všechno potřebné nastavíte, tak už nezbývá nic jiného, než roztočit válce. Hrát budete celkem s 8 symboly a všechny výhry, které můžete získat, odpovídají sázce jedné mince.

Herní symboly

Těmi nejběžnějšími symboly tohoto výherního automatu jsou vějíře, koně a meče. Za tyto symboly můžete vyhrát peněžní částky v hodnotě od 5 do 200 mincí. Snažte se tak získat co nejvyšší výherní kombinace. Méně běžnými symboly jsou symboly císaře, vojáků a kurtizán. Již za spojení dvou stejných symbolů získáte drobnou výhru, ale ty nejvyšší výhry dosahují až nádherných 2000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti