Menu

Atlantis Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Atlantis Queen

Hrací Automat Atlantis Queen Online ZdarmaVýherní automat Atlantis Queen je jednoduchý, ale zároveň vám přinese jedinečnou možnost ponořit se do krás tajemného antického světa. Tématem tohoto automatu je město Atlantida a její královna. Automat vytvořila společnost Playtech, která se na jeho válcích snažila obnovit tuto prastarou mýtickou civilizaci, ale hlavně vám chtěla umožnit vyhrát opravdovou spoustu peněz.

Hrací Automat Atlantis Queen Online Zdarma

 

Pozadím tohoto automatu je podvodní svět, který naprosto dokonale doplňuje zvolené téma. Válce jsou zasazeny do prostředí korálového útesu, který se nachází ihned pod mořskou hladinou. Díky tomu také na válce prosvítají sluneční paprsky a osvětlují i v dálce vyobrazené ruiny starých chrámů a antických budov.

Podvodní svět je pro téma výherního automatu nezvyklou inspirací, ale v tomto případě se společnosti Playtech jejich záměr skvěle povedl a dokázali vytvořit příjemný klasický výherní automat. Nastavení hry je velmi jednoduché a k dispozici budete mít rozsáhlý ovládací panel, který naleznete na spodní straně herní obrazovky.

Celý tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Pro získání výher je nezbytné tvořit ty správné výherní kombinace z identických symbolů na aktivních výherních liniích a za ně následně obdržíte konkrétní peněžní odměny. V automatu nicméně nechybí ani bonusové funkce, které vám pomohou naplnit si vaše kapsy ještě více.

Herní symboly

Královna vystupující v tomto automatu má funkci wild symbolu a může proto nahradit všechny ostatní herní symboly. Tímto způsobem vám pomůže vytvořit mnohem více výherních kombinací. Scatter symbolem je podmořský chrám a dalšími speciálními funkcemi jsou extra wild symboly, extra scatter symboly, násobitelé a spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti